מהי החשיבות של בחירת שמלת כלה לאירוע

יש הרבה נושאים שצריך לטפל ולדאוג להם כשמפיקים חתונה. אחד הנושאים המרכזיים והנידונים ביותר כשמפיקים חתונה, זאת שמלת הכלה. בני הזוג, החתן והכלה, הם הדמויות המרכזיות של האירוע, כשהכלה, מטבע הדברים, מושכת את עיקר תשומת הלב. בכל הנושאים הנוגעים לחתונה בני הזוג מחליטים ביחד, אבל כשמדובר בבחירת שמלת כלה, החתן פחות מעורב ומי שעוזרות לכלה להחליט, הן, אם הכלה, אחיותיה וחברותיה הקרובות.

 

מהם הלבטים העומדים בפני הכלה לקראת בחירת שמלת כלה

בין הלבטים הנלווים לבחירת שמלת כלה, יש התלבטות העומדת בפני כל כלה, האם להשכיר או לקנות את השמלה? ההבדל המשמעותי ביותר בין השכרת שמלת כלה לבין קנייתה הוא כמובן המחיר. השכרת השמלה זולה בהרבה מאשר רכישתה. לפעמים ההבדל במחיר בין ההשכרה לרכישה יכול לעמוד על אלפי שקלים. השיקול הכלכלי הוא זה שבסופו של דבר מכריע בהחלטה, האם לרכוש או להשכיר את שמלת הכלה.

 

מתי כדאי לקנות את שמלת הכלה

ישנן כלות שממש “בוער” בעצמותיהן ללבוש שמלת כלה מקורית וייחודית. עם זאת, הן לא מוכנות לשלם סכומי עתק על התענוג. חלקן מזמינות שמלות כלה חדשות מחו”ל ב-EBAY, חלקן מזמינות אצל תופרת שמלת כלה שיתפרו במיוחד עבורן, ולאחר מכן, הן מוכרות אותה. הכדאיות של רכישת שמלת כלה קיימת רק אם לא מצאתן את “השמלה” שתענה על כל הדרישות שלכן ושניתן יהיה להחזיר חלק מההשקעה ע”י מכירת השמלה לכלה אחרת.

שמלות ערב להשכרה

 

מהם היתרונות והחסרונות של השכרת שמלת כלה

מול היתרון של מחיר זול יותר יש חיסכון גדול מאד כשעושים את השיקול בין השכרה לרכישה של שמלת הכלה. לעיתים הכלה אינה מוצאת את שמלת חלומותיה והיא צריכה להתפשר על דגם קרוב למה שהיא רצתה. הפשרה עלולה לעלות לה בהרבה כסף. כדי להביא את השמלה למצב הרצוי, הכלה צריכה להשקיע מאות שקלים על התיקונים והתאמות. לכן, לא פלא, שיש כלות שאחרי חודשים ארוכים של חיפושים אחר השמלה המושלמת, הן נשברות ומחליטות לגשת לתופרת או למעצב שמלות כלה, ולהזמין לעצמן שמלת כלה חדשה.

 

מי שקראה מאמר זה התעניינה גם ב: שמלת ערב לחתונה

לשכור או לקנות?