שמלות-כלה-חדשות

שמלות כלה חדשות

שמלת כלה היא חלומה של כל ילדה, ילדות כבר מגיל צעיר מפתחות חוש נשי לכל הקשור לחתונות וכל מה שסובב סביב הנושא. אחד הדברים שיותר משמח כל ילדה הוא חתונה משפחתית, חתונה בה היא זוכה להיות שושבינה וללבוש מעין דגם מוקטן של שמלת כלה. עם השנים הילדה גדלה ומגיעה לרגע בו היא כלה בעצמה, מגיעה לרגע שלה להגשים חלום ילדות ישן, לבחור שמלת כלה אמיתית, כזו שתמיד חלמה עליה. בנקודה זו נפתחת דרך של חוויה והנאה, דרך בה היא תחפש אחר השמלה הייחודית לה.

צבעים

עם תחילת השנה החדשה, עולם החתונות מתחדש לו עם שינויים כאלו ואחרים כשהכוונה בעיקר כמובן לקולקציית שמלות כלה 2013 החדשה(!) המביאה לנו כמדי עונה, שמלות מיוחדות ועיצובים חדשים ומעניינים. אם פעם היה נהוג ששמלת כלה היא בצבע לבן, היום ניתן למצוא שמלות כלה מעט יותר צבעוניות. יש שמלות בצבעי קרם, שמלות בצבעי כסף וזהב רך ולנועזות באמת ניתן למצוא שמלות בגוונים יותר נועזים וכלל לא שיגרתים.

את הכי כלה שנוח לך

ברור לכל כי קולקציית שמלות הכלה החדשה היא מיוחדת ומרגשת כמו כל קולקציה חדשה, אך קולקציית 2013 מאופיינת גם בנוחות מקסימאלית ופרקטיות יוצאת דופן. הרי בסופו של דבר, ההרגשה שלך בתוך השמלה תשפיע עלייך למשך כל הערב ואין ספק שאת רוצה להרגיש הכי נינוחה שרק אפשר. אם זה בגלל הגזרה שיכולה להיות צמודה מדיי ואם זה בגלל המחוך שמאיים להישמט. לכן בנוסף למראה שאמור להיראות מושלם, עניין הנוחות גם צריך להילקח בחשבון.

התאמה מושלמת

קולקציית 2013 מציעה מגוון של גזרות ומגוון של סגנונות. דווקא היום בעידן המודרני יש חזרה אחורה אל תקופות שונות. כך שלצד דגמים עדכנים ניתן למצוא גם סגנונות אותם היה נהוג יותר למצוא בשנות ה60 וה70. כך שלך נותר רק לפנטז על השמלה שלך, לשם כך רצוי לעבור על ההיצע הקיים, אם ע”י האינטרנט או אם ע”י רפרוף על מגזינים, למצוא את הסגנון שמושך אותך ולחפש אותו בין החנויות השונות. אפשרי שהשמלה תמצא בחנות ואם לא תמיד ניתן לגשת לתופרת פרטית, להצטייד בתמונות השראה ולתפור את שמלת החלומות לפי התאמה אישית.
ראי גם: שמלות ערב וכלה | שמלות ערב 2015 | שמלות כלה 2015
לצפייה בקולקציית 2013 מבית סטודיו סלין לחצי כאן