אחד הדברים החשובים ביותר בחתונה מזוהה עם השמלה של הכלה, אמנם גם לשמלות של חברותיה וקרובות משפחתה ישנה חשיבות רבה. בבואך לבחור שמלת כלה וערב בסגנון או עיצוב מסוים, עליך להביא בחשבון שמדובר בשמלה שעתידה להשאיר רושם לטווח הארוך בקרב כל המוזמנים שהשתתפו ביום החתונה שלכם. כולם ידברו על השמלה שלך, היא הולכת להופיע בכל אלבומי התמונות, בסרטי החתונה ובקטעי הווידאו. על כן מן הראוי שתקדישי תשומת לב למבחר הסגנונות שקיים בשוק שמלות הכלה והערב טרם את ניגשת לבחור באחת מהן.

 

שפע של סגנונות עבור שמלות ערב

אנו ממליצים לך לעבור על כל הסגנונות הקיימים, או לפחות על רובם, ורק אז להגיע לכדי החלטה סופית. מעבר לכך יש להקפיד להתאים בין עיצוב השמלה לעיצוב הנעליים. להלן מספר סגנונות של שמלות כלה מרכזיים, כאשר ברצוננו לומר ראשית שכל סגנון כזה יוכל להתאים למבנה גוף מסוים ולא לכל אישה. סגנונות אלו נבדלים האחד מן השני הן מבחינת המראה והגזרה, סוגי הבד והן מבחינת מגבלות התנועה. בזכות השפע הרב של שמלות כלה, אנו מאמינים שלא תתקשי כל כך לבחור את השמלה האידיאלית עבורך.

 

שמלות ערב מחוטבות

אחד מן הסגנונות הנפוצים של שמלות ערב הינו שמלת קן A או במילים אחרות שמלת נסיכה. האות A למעשה מציינת את המראה והצורה הכללית של השמלה, בדומה לפעמון. סגנון זה מתחיל למעשה באזור החזה, ממשיך למטה ומתרכז באזור האגן, ולבסוף זורם אל פלג הגוף התחתון. מדובר בסגנון מאד פופולארי מפאת העובדה שהוא מאפשר מגוון רחב של פעולות, כמו למשל הבלטת אזור המותניים. סגנון הנסיכה מהווה ווריאציה מסוימת של סגנון A, אולם העיצוב בו נועד בעיקרו להקנות לאישה מראה בעל קווים מוארכים.

 

שימושים אפשריים

קווים אלו תורמים רבות לחיטוב מבנה הגוף הנשי, ומעניקים הזדמנות מצוינת להתמקד באורך של הגוף הנשי. ניתן לעשות שימוש רחב במגוון בדים, במסגרת שני הסגנונות האמורים כמו למשל בדי שיפון ליצירת מראה נשי ורך, בדי משי, סאטן ואורגנזה.

 

אולי תהיי מעוניינת לקרוא גם על: שמלות כלה זולות

סגנונות שמלות ערב