כאשר חושבים על שמלות כלה צנועות, מייד חושבים על כלות דתיות או חרדיות, אשר מחפשות שמלות כלה שעונות על דרישות ההלכה. אולם יש לדעת כי לא רק כלות דתיות מחפשות שמלת כלה צנועה. שמלות כלה אלה הולכות ונעשות נפוצות גם בקרב הקל החיצוני. נשים רבות מגלות כי ניתן ליצור שמלה שהיא גם סגורה וצנועה וגם משדרת נשיות רבה. נשיות אינה נמדדת דווקא במחשופים או באורך השרוול, וניתן ליצור שמלות יפהפיות ונשיות גם כאשר השמלות הן צנועות.

 

שמלות כלה צנועות – אך יפות לא פחות

שמלות כלה צנועות הן בעצם שמלות כלה שעונות על דרישות ההלכה, לדוגמא: שמלות בעלות שרוול ארוך המכסה לכל הפחות את המרפק, שמלות ארוכות המכסות את הרגליים, שמלות ללא מחשוף, וכדומה. גם תחת מגבלות אלו, יכולים מעצבי שמלות כלה להוציא מתחת ידיהם שמלות כלה מרהיבות במיוחד, בעיצובים קלאסיים יפהפיים. בדרך כלל, שמלות כלה צנועות הן שמלות בעלות חלק תחתון נפוח, אך אין זה מחויב המציאות, וניתן למצוא שמלות כלה צנועות גם מבדים רכים ומתרפקים.

 

שמלות כלה מוצנעות

ישנן כלות אשר אינן רוצות דווקא שמלות צנועות, אך מעוניינות להיות צנועות בשלב החופה. עבורן ניתן לעצב שמלות כלה רגילות, בעלות תוספת עליונה אשר הופכת את השמלה לצנועה, וניתנת להורדה לאחר החופה. שיטה זו מתאימה גם לחתונה חורפית, כאשר החופה נערכת בחוץ.

 

 

סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב. בסטודיו תוכלו למצוא שמלות כלה מכל הסוגים, שמלות וינטגט, שמלות חושפניות מול שמלות צנועות וגם שמלות כלה בעיצוב אישי.

המשותף לכולן – כולן שמלות יפהפיות בעיצוב מיוחד.

 

ראי גם: שמלות כלה וערב  |  שמלות ערב שמלות כלה

הצטרפי אלינו לגוגל פלוס והישארי מעודכנת!

שמלות כלה צנועות