שמלות כלה… רק המילים האלה מעלות ניחוח של התרגשות, של שמחה… חתונה מתקרבת! כן, יום החתונה שלך מתקרב, ואת מתחילה לחשוב – איזו שמלת כלה תתאים לך ביותר?

 

שמלות כלה

שמלות כלה הן שמלות ייחודיות ומרהיבות. כל כלה רוצה להיראות במיטבה ביום חתונתה, ולכן רובן המוחלט של הכלות משקיעות הרבה בעיצוב שמלת הכלה שלהן. ישנן סגנונות רבים של שמלות כלה, אולם בשוק שולטים שני סגנונות עיקריים: הסגנון הקלאסי וסגנון וינטג’. סגנונות אלה ימשיכו לבלוט גם בקולקציית שמלות כלה

 

שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה בסגנון וינטג’ הן שמלות שמשתנות על פי רוח התקופה ומושפעות מטרנדים אופנתיים חולפים. כלות רבות מעוניינות בשמלות כאלו, שהן בדרך כלל שמלות יוקרתיות ומפוארות, פעמים רבות משולבות באבנים יקרות ובעיצובים מרשימים ובולטים. לעומתן, שמלות כלה קלאסיות הן שמלות שהקו הכללי שלהן לא השתנה מזה עשרות שנים. שמלות כלה קלאסיות מתאימות כמעט לכל כלה, והרבה מאד כלות מבקשות דווקא שמלות קלאסיות.

 

שמלות כלה קלאסיות הן בדרך כלל שמלות סולידיות יותר, שמדגישות את קווי גופה של הכלה בצורה עדינה ומכובדת. בשל כך, שמלות קלאסיות מתאימות למי שמעדיפה סגנון צנוע ועדין יותר. היתרון הגדול בשמלות כלה קלאסיות, הוא שגם לאחר שנים, כאשר תביטי בתמונות החתונה שלך, עדין תיהני לראות את עצמך בשמלה היפה שבחרת. לעומת זאת, שמלות כלה שמותאמות לצו האופנה העכשווי עלולות להיראות לך מוזרות ולא כל כך יפות בעוד 10 שנים.

 

ראי גם:  שמלות כלה וערב  |  שמלות ערב |  שמלות כלה

אולי תהיי מעוניינת לקרוא גם על סגנונות שמלות ערב

שמלות כלה קלאסיות